2021 Toyota Sienna için Falken Lastikleri Seçildi

Falken ZIEX ZE001A dört mevsim lastiği 235/65R17 ebatı ile, ABD’de 2021 Toyota Sienna’nın orijinal ekipmanı olarak seçildi. Tasarımı, mühendisliği ve üretimi Amerika’da gerçekleştirilen yeni 2021 Toyota Sienna, 2021’in başlarında satışa sunulacak. Falken dört mevsim lastiği, şirketin bu fabrikada üretilen ilk orijinal ekipman lastiği olarak New York Buffalo’da üretilecek.

2021 Toyota Sienna Kendi Sınıfında Çıtayı Yükseltiyor

Yeni dördüncü nesil Toyota Sienna minivan, hem yetişkinleri hem de çocukları barındırmaya odaklanan özelliklerin yanı sıra yeni bir tasarıma da sahip. Toyota’nın tasarımcıları, daha geniş yaşam evreleri ve aktiviteleri yelpazesini desteklemek amacıyla yeni araçla minivan segmentini yeniden tanımlamaya kararlıydı. 2021 Sienna ayrıca tüm donanım seviyelerinde standart bir hibrit motor sunuyor. Araç kendi sınıfında güvenlik, konfor, yakıt verimliliği ve çok yönlülük alanlarında çıtayı yükseltiyor.

Falken 4 Mevsim Lastiği Islak Zeminde Güvenlik Sağlıyor

Orijinal ekipman Falken ZIEX ZE001A da Toyota Sienna gibi kendi segmentinde lider bir ürün. Yeni nesil tasarıma sahip Falken 4 mevsim lastiği, suyu etkili bir şekilde tahliye eden kanalları ile suda kızaklama riskini minimuma indiriyor. Lastik, ıslak zeminlerde güvenli ve dengeli sürüş yapmaya imkân tanıyor. Ek olarak; sırt bloklarının özel tasarımı, lastiğin ömrü boyunca düzensiz aşınmayı önlemeye yardımcı oluyor. Sağlam bblok tasarımı, direksiyon manevralarına mükemmel tepki vermesini sağlayarak manevra kabiliyetini yükseltiyor.

Falken ve Toyota İşbirliği Güçleniyor

Falken’in orijinal ekipman bölümünün başkan yardımcısı David Colletti: “Toyota’nın heyecan verici yepyeni aracı 2021 Toyota Sienna için orijinal ekipman tedarikçisi olarak seçilmekten çok memnunuz. Sienna için ZIEX ZE001A lastiğimizi sağlamaktan ve Toyota ile iş birliğimizi başka bir Falken Orijinal Ekipman lastiğiyle daha genişletmekten onur duyuyoruz.”