2022 Lastik Teknolojisi Fuarı Tarihleri Açıklandı

Lastik Teknolojisi Fuarı’nın organizatörü UKi Media & Events, bu yılki Hannover fuarının yeni tarihlerini açıkladı. 2022 Tire Technology Expo 18, 19, 20 Mayıs 2022 tarihlerinde Almanya’da Hannover Deutsche Messe’de, gerçekleşecek.

UKi Media & Events CEO’su ve fuarın kurucusu Tony Robinson: “Avrupa genelinde Covid-19 Omicron varyantının şu anki hızlı yükselişi nedeniyle Lastik Teknolojisi Fuarı altı hafta ertelendi. Şimdi 18, 19, 20, Mayıs 2022’de Hannover’de, önceki yıllarda olduğu gibi 19 /20 /21 Salonları’nda Deutche Messe sergi merkezinde, 2022 için orijinal planlara uygun olarak yapılacak.

2022’de herkes için güvenli, konforlu, kendinden emin ve üretken bir etkinlik sağlamak için değişiklik yapıyoruz. Amacımız; delegelerin, konuşmacıların ve katılımcı firmalar da dâhil olmak üzere tüm katılımcıların fuarın tadını çıkarmasını sağlamak. Covid-19 ile ilişkili komplikasyonlar daha az etkili. Son iki yılda gördüklerimize dayanarak; altı haftalık ertelemenin en önemli faydası, daha sıcak aylarda daha düşük Covid-19 bulaşma riski olması. Bununla birlikte seyahat daha kolay ve maske takma veya başka kısıtlamaların gerekmemesini de umuyoruz.

Programlardaki tüm değişiklikler can sıkıcı olsa da bu karar, küresel topluluğumuz için en iyi genel deneyimi oluşturmak için alınmaktadır. Her zaman olduğu gibi; bu birinci sınıf fuarın arkasındaki tüm ekiple birlikte, Avrupa’nın yılda bir kez, her şeyi kapsayan lastik tasarımı ve lastik üretim vitrini olarak fayda sağlamaya bağlılığı sürdürüyorum.”