Achilles Araç Lastikleri

bilhassa tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi yoğun şekilde ilgi çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları sebebi ile büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihsel benlik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan kuruluşlar arasında yer almakta olan Achilles, günümüz teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etken tüketicilere yeni giriş yapan kuruluşların içine düştüğü büyük hatalardan birisi olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları arasında yer almaktadır.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en meşhur olanıdır. Bu hale tesir eden esas etken elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın maksimum performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle değişik hava şartları ve değişik zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

ekseriyetle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu uygun fiyatlarına, azami performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı dizi yoğun şekilde dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla beraber Achilles oto lastik fiyatlarının uygun alternatifler olması farklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.