Goodyear Wrangler Duratrac RT Off-Road Lastiği Piyasaya Sürülüyor

Ünlü lastik üreticisi Goodyear, en yeni ürünü olan Goodyear Wrangler Duratrac RT lastiğini Çin pazarında tanıttı. Wrangler serisinin bu yeni üyesi, serinin klasik tasarım ve off-road performans özelliklerini sunarken, gelişmiş performans dengesine de sahip.

Yeni Desen ile Goodyear Arazi için Hangi Özellikleri Sunuyor?

Goodyear Wrangler Duratrac RT, arazi lastikleri için agresif görünümü A/T Sınıfı lastiklerde bulunan gelişmiş sürüş konforu ile birleştiren Dayanıklı Arazi kategorisine aittir. Bu yenilikçi lastik, Çin’de büyüyen SUV pazarının gelişen taleplerini karşılamakta ve zorlu arazi ve toprak yolların yanı sıra şehir sokakları da dahil olmak üzere çeşitli yol koşullarına güvenlik, konfor ve uyumluluk arayan araç sahiplerine hitap etmektedir.

Üstün Performans ile Goodyear Wrangler Duratrac RT

Yeni Goodyear Wrangler Duratrac RT, performansını ve dayanıklılığını artırmak için tasarlanmış bir dizi üstün özellik ile donatılmıştır. Üç katmanlı yan duvarları, zorlu arazilerin üstesinden gelmek için gerekli gücü sağlayarak zor koşullarda güvenilirliği garanti eder. Goodyear Wrangler Duratrac RT off-road lastik, çeşitli hava senaryolarında güvenlik ve performans olgularını üst seviyelere taşıyor.

Geliştirilmiş Sırt Aşınması ve Tüm Hava Koşullarında Yol Tutuş

Goodyear Wrangler Duratrac RT off-road lastik, sırt aşınmasını iyileştirmek ve keskin kayalar veya dalların neden olduğu hasar riskini en aza indirmek için geliştirilmiş sertleştirilmiş bir kauçuk bileşiğine sahiptir. Bu bileşim aynı zamanda düzensiz aşınmayı azaltarak lastiğin ömrünü uzatır. Ayrıca, karlı zemin kullanımına uygunluğu gösteren 3PMSF işareti ve kış koşullarında daha iyi kavrama için ek kılcal kanallara sahi olarak üretiliyor.