Hankook Ventus Air S ile Sürüş Deneyimi Yükseliyor

Hankook Lastik ve Teknoloji Fabrikası, yeni premium lastiği Hankook Ventus Air S yaz lastiği serisinin tanıtımını yapıyor. Sürüş deneyiminde devrim yaratmaya hazırlanan Güney Koreli firma oldukça iddialı geliyor. Sürüş kalitesini artırmak ve gürültüyü en aza indirmek için tasarlanan Hankook Ventus air S yaz lastiği, otomotiv konfor teknolojisinde önemli bir atılımı temsil ediyor.

Lansman töreni ve Sosyal Medya Katılım Projesi resmi olarak 20 Haziran 2024 tarihinde Asya’nın önde gelen lastik test tesisi Hankook Technoring’de düzenlenecek bir törenle başlayacak. Katılımcılar, deneyimlerini sosyal medyada belgelemeye teşvik edilecek, değerli geri bildirimler sağlayacak ve yaklaşan sürüm için ses getirecek.

Hankook Ventus Air S İçin Deneyim Ekibi Oluşturulacak

Pazara sunmaya hazırlanırken Hankook, 29 Mayıs’tan itibaren Hankook Ventus air S test edecek olan 30 Koreli sürücüden oluşan bir ‘Deneyim Ekibi’ oluşturuyor. Ürün testine yönelik bu uygulamalı yaklaşım, Hankook’un gerçek dünya performansına ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığının altını çiziyor. Ventus air S yaz lastiği 2024 Temmuz ayında Kore’de piyasaya sürülmeden önce çeşitli yol koşullarında değerlendirmek için eşsiz bir fırsata sahip olacak. Arabası ve sosyal medyada varlığı olan tüm sürücülere açık olan seçim süreci, lastiğin performansını ve çok yönlülüğünü vurgulayacak şekilde rastgele olacaktır.

Hankook Kore CEO’su Neler Söyledi?

Katılımcılar sadece en son lastik teknolojisine erken erişim elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda ücretsiz lastik seti, yakıt sertifikaları ve Hankook Proving Ground’da test sürüşü yapma şansı gibi avantajlardan da yararlanacaklar. Hankook Kore Başkanı Park Jung Ho, bu projeyi gelecekteki ürün lansmanları için temel oluşturacağını belirtiyor. Ayrıca şirketin müşteri odaklı inovasyona olan bağlılığının bir kanıtı olarak görüyor.