Kleber Yaz Lastiği Serisine Yeni Bir Desen Ekledi

Yeni Kleber Transpro 2 yaz lastiği, önemli koşullar altında ve birçok alanda ilk nesil lastiklerden daha iyi performans gösterdi. Michelin lastik devi, hafif kamyonlar ve minivanlar için markanın birinci nesil Transpro ticari lastik modelinin yerini alan yeni Kleber Transpro 2 yaz lastiği tanıtımını gerçekleştirdi.

Kleber Transpro 2 Yaz Lastiği Performansı Nasıl?

Kleber lastik üreticisine göre, önceki modele kıyasla fren performansı (%20’den fazla) ve ıslak zeminde yol tutuşu daha da iyileştirilmiştir. Kleber lastik firmasının tüm ebatlardaki lastiklerine Avrupa etiketleme sistemine göre ıslak zeminde yol tutuşu için en yüksek “A” derecesi verilmiştir. Buna ek olarak Kleber Transpro 2 yaz lastiği sahip olduğu derin olukları ve kılcal kanallarıyla öne çıkmaktadır. Kleberin tanıttığı yaz lastiği ömrü boyunca sürekli olarak yüksek seviyede yol tutuşu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Aşınmalara Karşı Dayanıklı Yapısıyla: Kleber Transpro 2 Yaz Lastiği

Kleber Transpro 2 yaz lastiği, filo operatörlerinin maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için önceki nesil lastiklere göre %20 daha dayanıklıdır. Kleber Transpro 2 yeni güçlendirilmiş yanak yapısı hasarlara karşı yüksek koruma düzeyi sağlamakta ve kaldırım aşınmasını azaltmaktadır. Her şeye ek olarak, geliştiriciler yuvarlanma direncini de azaltarak lastiğin Avrupa etiketindeki puanını iyileştirmişlerdir. Lastik boyutları açısından “B” derecesi almışlardır. Kleber Lastikler Avrupa’da geliştirilmiş ve üretilmiştir. Markanın serileri arasında 195/70 R15С ile 235/65 R16С arasında 14 boyut bulunmaktadır.