Michelin TMF Tweels Lastikleri Forkliftler İçin Çözüm Sunuyor

Hem MOFFETT M8 NX hem de PRINCETON PB 55+ Serisi forkliftler için Michelin TMF Tweels lastik grubu, engebeli arazi koşulları için tasarlandı. Ayrıca üç tekerlek pozisyonundan herhangi birinde kullanılabilmeleri için ters çevrilebilir bir özellik sunar. MICHELIN X TWEEL TMF lastiği, yumuşak, konforlu bir sürüş ve mükemmel yük dengesi sağlamak için engelleri çevreler. Yeni tasarım, çeşitli yüzeylerde olağanüstü çekiş gücü sağlayan arazi tipi bir sırt desenine sahip olarak dizayn edildi.

Michelin X Tweel Lastikleri Nerelerde Kullanılıyor?

Mıchelın X Tweel havasız radyal lastik, mevcut lastik ve tekerlek grubunun yerini alan tek bir ünitedir. Karmaşık montaj ekipmanlarına gerek kalmamakta ve bir kez cıvatalandıklarında, muhafaza edilmesi gereken hava basıncı gerekmiyor. Poli-reçine jant telleri içindeki benzersiz enerji transferi, pnömatik lastiklerle ilişkili “zıplamayı” azaltmaya yardımcı olurken, olağanüstü yol tutuş özellikleri sağlıyor. Patlak lastiklerin neden olduğu rahatsızlık ve arıza süreleri olmaksızın pnömatik lastikler gibi performans gösterecek şekilde tasarlanıyor.

İş Makinası Kullananlar İçin MICHELIN X TWEEL Nasıl Performans Gösteriyor?

MICHELIN X TWEEL TMF forklift lastiği, mükemmel çekiş gücü sağlar ve bununla birlikte operatör konforunu korurken, ağır yükleri taşır, düz olmayan yapısı ve gelişmiş makine dengesi ile arıza süresini ortadan kaldırmak için üretilir. Bu özel ebadın geliştirilmesi Michelin Kuzey Amerika, Hiab ve saha test ortağı Mans Lumber & Millwork arasında gerçek bir iş birliği olarak karşımıza çıkar.

Neden Forkliftler İçin MICHELIN X TWEEL Tercih Ediliyor?

ABD Kamyon Üstü Forkliftler Ürün Müdürü Mike Rae, “MICHELIN X TWEELTMF lastiği, müşterilerimizin beklenmedik teslimat gecikmelerini ve düşük şişirilmiş veya patlak pnömatik lastikler nedeniyle verimsiz operatör saatlerini nihayet kontrol altına almalarına olanak tanıyor ve bunların tümü, diğer havasız lastik tasarımlarına özgü sert sürüş olmadan uzun hizmet sağlayan bir tasarımda” dedi. “Tweel, müşterilerimizin ihtiyaçları için gerçekten devrim niteliğinde bir çözüm.” şeklinde açıklamada bulunuyor.