Westlake Yaz Lastikleri Times Meydanı’nda

Westlake Lastikleri; ABD, Avustralya, Tayland ve Almanya’da dört ünlü global lokasyonda reklam panoları için reklam verdi. Westlake yaz lastikleri, New York Times Meydanı’nın kalbinde, American Eagle mağazasını çevreleyen 25 katlı, 15.000 metrekarelik bina etrafından LED ekran aracılığıyla ikinci kez markasını sergileyecek. Goodride ve Westlake lastiklerinin üretici firması ZC Rubber, dünyanın en büyük lastik markaları arasında yer alıyor. Westlake ve Goodride yaz lastikleri, kışlık ve dört mevsim lastiği ürünleri aynı desen tasarımı ile sunuluyor.

Westlake Yaz Lastikleri Dünyanın Dört Bir Yanında Sergileniyor

Westlake yaz lastikleri, New York’un yanı sıra; daha güçlü küresel varlık kazanmak için Melbourne’daki Melbourne Galleria, Bangkok’taki Palladium Meydanı ve Berlin’deki Potsdamer Platz’da da eşzamanlı olarak reklam panolarında gösterilecek. Westlake ile birlikte Türkiye pazarında satışta olan Goodride yaz lastikleri de dünyanın en büyük 10. lastik üreticisi ZC Rubber tarafından üretiliyor. Bu markalar, aynı zamanda binek araç grubunda sunduğu kış lastikleri ile de öne çııyor.

ZC Rubber:“Bunu küresel marka imajımızı ve pazar değerimizi artırmak için mükemmel bir fırsat olarak görüyoruz. Bu kampanya, dünya çapında markamızın milyonlarca kez görülmesini sağlayacak ve Westlake’in dünyanın en tanınmış, köklü lastik markaları arasında olduğunu vurgulayacak.”

ZC Rubber Goodride Yaz Lastikleri ile 2020’de de Büyüdü

ZC Rubber, pandemi ile birlikte istikrarsızlıklarla dolu bir yıl olan 2020’de dahi yukarı yönlü bir gelişme kaydetti ve istikrarlı büyümesini sürdürdü. Westlake ve Goodride yaz lastikleri ile kışlık lastikler bu büyüme için önem arz ediyor. ZC Rubber, 2019’da 3.585 milyon dolarlık lastik satışıyla 2020’de üst üste dokuzuncu kez ilk 10’da yer alan küresel lastik markaları arasında yer alıyor. Firma, 2020 yılında pandeminin etkisine rağmen “satış büyüme trendinin devam ettiğini” söylüyor.

ZC Rubber: “Güvenlik ve değer başarımızın özü olmaya devam ederken, daha yüksek pazar talebini karşılamak için Ar-Ge yatırımını ve müşteri desteğini artırmaya kararlıyız. Ortaklarımız ve bayilerimizle olan ilişkilerimize değer veriyor, gelecek yıl için daha çeşitli stratejilerle pazar paylarını genişletmelerine yardımcı olmayı umuyoruz.”

Goodride Yaz Lastikleri Nasıl?

Goodride ve Westlake marka lastikler, tamamen aynı tasarım ve bileşik ile sunuluyor. Goodride SA37 markanın öne çıkan yaz lastiği desenleri arasında yer alıyor. Goodride yaz lastikleri, kuru ve ıslak zeminlerde kullanım için optimize edilmiş tasarıma sahip. Goodride ve Westlake yaz lastikleri, bütçe dostu performansları ve fiyat performans özellikleri ile öne çıkıyor.