Hankook Yeni Sosyal Medya Kampanyası ile Geleceğe Vurgu Yapıyor

Hankook lastikleri, kısa bir süre önce sıkça sorulan bir soruyu yanıtlamayı amaçlayan ilgi çekici bir sosyal medya kampanyası başlattı. Elektrikli araçlar neden özel lastiklere ihtiyaç duyar? Şeklinde soruyla karşımıza çıkan şirketin son girişimi, özellikle elektrikli araçların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan iON lastik ailesinin sunduğu benzersiz avantajlar hakkında tüketicileri eğitmeyi amaçlıyor. Bu lastiklerin geçen yıl piyasaya sunulmasına rağmen, birçok kişi hala sağladıkları avantajlar hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip değil.

Kampanya Tanıtım Filminde Hankook iON Elektrikli Araç Lastikleri Nasıl?

Yeni reklam kampanyasının bir parçası olarak Hankook iON lastikleri ile hayat kurtaran özelliklerini sergileyen büyüleyici bir video yayınladı. Bu videoda bir karacanın beklenmedik bir şekilde engellerin üzerinden atlayarak yola çıktığı ve doğrudan yaklaşan bir arabanın yoluna çıktığı dramatik bir sahneyi tasvir ediyor. Hankook iON evo elektrikli otomobil lastiklerii olağanüstü frenleme performansı sayesinde kısa bir sürede frenleme yapılıyor ve potansiyel olarak ölümcül bir çarpışmayı önlüyor. Bu güçlü görsel, lastiğin hem yolcuları hem de vahşi yaşamı koruma yeteneğini göstermektedir.

Hankook iON Elektrikli Oto Lastikler Yüksek Performans Gösteriyor

Hankook Avrupa ve BDT Kurumsal İletişim Direktörü Felix Kinzer, “Kötü Gün” sosyal medya kampanyasının birincil amacının elektrikli araçlar için Hankook iON lastiklerinin üstünlüğünü vurgulamak olduğunu vurguluyor. Kampanya, özellikle Auto Bild lastik testindeki son zaferiyle kanıtlanan lastiğin etkileyici performansının altını çiziyor. Olağanüstü güvenlik kaydı ve olağanüstü yetenekleriyle Hankook iON evo lastiği kazanan olarak ortaya çıktı ve elektrikli araçlar için en uygun seçim olarak ününü daha da sağlamlaştırdı.

Hankook iON Lastikleri Mobilite Ortamında Devrim Yaratıyor

Hankook iON lastikleri kullanımı sayesinde sıfır araç emisyonuna ulaşma hedefine katkıda bulunarak mobilite devriminde önemli bir rol oynamayı amaçlamaktadır. Bu lastikleri diğer serilerden ayıran birkaç temel özellik öne çıkarmaktadır. Hankook iON lastikler düşük gürültü seviyeleri sunarak genel konforu artırır. Güçlü elektrikli araçlarda anında mevcut olan yüksek torka uyum sağlamak için özel olarak tasarlanmışlardır ve yolda optimum performansa ulaşırlar. Düşük yuvarlanma direnci sayesinde elektrikli araç sürücüleri akü şarjı başına daha uzun menzilin keyfini çıkarabilir ve sürüş deneyimlerini en üst düzeye çıkarabilirler.